Згідно з Наказом «Про організацію практичної підготовки із подовженим терміном здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, студенти групи МММ-23-1 в період з 08 квітня 2024 року по 14 червня 2024 року проходили практичну підготовку на базі митних органів України; підприємств та організацій, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність та/або діяльність, контроль за якою, відповідно до Митного кодексу України, здійснюють митні органи; навчальній лабораторії митного контролю та безпеки, товарознавчої експертизи ННІ економічної безпеки та митної справи.

19 червня 2024 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Менеджмент митної справи» захистили звіти за результатами проходження практики. Кафедра митної справи та товарознавства вітає своїх студентів з успішним завершенням цього етапу навчання. Ця подія – результат наполегливої праці здобувачів та їх наставників, відданості справі та невпинного прагнення до знань. Ми завжди щиро радіємо досягненням студентів та бажаємо подальших успіхів на шляху до отримання диплома магістра. Нехай кожен крок веде до нових вершин, а здобуті знання та навички допомагають досягати найсміливіших цілей!