Доцент кафедри митної справи та товарознавства, к.е.н. Тетяна МИКИТЕНКО на запрошення адміністрації Київського фахового коледжу транспортної інфраструктури 22 травня 2024 року прочитала лекцію на тему «Митна справа в Україні».

Цільова аудиторія – здобувачі освіти за спеціальностями 076 «Підприємництво та торгівля» (ОПП «Товарознавство в митній справі» та 073 «Менеджмент» (ОПП «Організація обслуговування на транспорті») 2 та 3 року навчання.

Спікер ознайомила слухачів з поточним станом митної справи в Україні, сучасними тенденціями та перспективами її розвитку. Також під час заходу були презентовані бакалаврські освітні програми кафедри митної справи та товарознавства – «Менеджмент митної справи» й «Товарознавство та експертиза в митній справі», за якими здобувачі освіти Київського фахового коледжу транспортної інфраструктури могли б продовжити навчання в Державному податковому університеті.