24 вересня 2024 року на кафедрі митної справи та товарознавства Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету в дистанційному режимі відбувся інструктаж перед початком переддипломної практики для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання групи МММ-23-1. Студенти навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Менеджмент митної справи».

Інструктаж провели:

• д.е.н., професор. гарант освітньо-професійної програми, Олександр ГРЕБЕЛЬНИК;
  • доктор філософії (РhD), доцент кафедри, Вадим БОРСА;
  • провідний фахівець, Олександр ХОРУНЖЕНКО.

Студенти отримали необхідну інформацію, рекомендації та документи для проходження переддипломної практики. Після виконання здобувачами програми практики відбудеться захист звітів на кафедрі митної справи та товарознавства.

Бажаємо успіхів нашим магістрантам!