Чергова нагода для здобувачів кафедри митної справи та товарознавства продемонструвати рівень своїх знань з профільних дисциплін: 22-23 січня 2024 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Митна справа» серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП «Менеджмент митної справи». Для участі в заході зареєструвалися 29 студентів ІІІ-ІV курсів, переважна більшість з яких впоралися з поставленими завданнями. В підсумку, набрали найбільшу кількість балів та вибороли перемогу:

І місце – Нігачова Вікторія (ММБ-20-1);

ІІ місце – Токар Вікторія (ММБ-20-1), Ручка Євгеній (ММБ-21-1), Яненко Катерина (ММБ-20-1);

ІІІ місце – Смовж Ангеліна (ММБ-20-1), Теребейчик Юлія (ММБ-21-1), Попіль Аріадна (ММБ-21-1).