Авторське право, торговельні марки та патенти – що це, яка різниця між цими поняттями та яким чином інтелектуальна власність може сприяти наповненню бюджету країни? 05 березня 2024 року для на кафедрі митної справи та товарознавства відбулася гостьова лекція на тему: «Роль інтелектуальної власності в розвитку суспільства. Об’єкти інтелектуальної власності, які можуть бути внесені в митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності».

Цього разу своїм практичним досвідом із здобувачами та науково-педагогічними працівниками кафедри ділилася Вікторія ДМИТРЕНКО – к.ю.н., начальник відділу підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації Департаменту «Академія інтелектуальної власності» Державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ).

Під час лекції спікер висвітлила питання щодо сутності інтелектуальної власності та її ролі в розвитку суспільства; охарактеризувала види об’єктів інтелектуальної власності й пояснила, які з них можуть бути внесені до митного реєстру; представила суб’єкти права інтелектуальної власності та зміст їх прав, а також розкрила ще багато цікавих практичних аспектів інтелектуальної власності.
Висловлюємо щиру вдячність пані Вікторії за максимально інформативний і насичений виступ та вже чекаємо наступної зустрічі!