Спілкування з фахівцями-практиками – незамінна складова у формуванні Hard skills майбутніх фахівців. Минулого тижня (26 січня 2024 року) на зустріч зі здобувачами освіти бакалаврських програм «Товарознавство та  експертиза в митній справі», «Менеджмент митної справи» та магістерської програми «Менеджмент митної справи» завітали круті фахівці – представники компанії «Айлок». Компанія надає послуги у сфері експортно-імпортних та логістичних операцій, і за роки роботи професіональний колектив зміг встановити довгострокові партнерські відносини з клієнтами різного масштабу – від маленьких підприємств до крупних корпорацій.

Назар Приведа, керівник компанії, ознайомив слухачів зі специфікою діяльності компанії та власним прикладом надихнув здобувачів освіти і мотивував до особистого та професійного розвитку.

Віра Носова, керівник відділу консалтингу прочитала неймовірно цікаву лекцію практичного спрямування: «Визначення кодів товарів згідно з УКТЗЕД при митному оформленні вантажів: ризики, джерела пошуку інформації, оскарження рішень щодо класифікації. Практичні кейси від митниці», а Лариса Баховська, провідний спеціаліст відділу класифікації, поділилася досвідом щодо визначення кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД та дала слухачам актуальні практичні поради.

Колектив кафедри митної справи та товарознавства висловлює щиру подяку компанії «Айлок» за відкритість до співпраці, підтримку студентської молоді, мотивацію здобувачів освіти бути лідерами, професіоналами, вірити у свої сили та не зупинятися на шляху до мрії.