До заходу доєдналися – магістранти групи МММ-22-1, а також науково-педагогічні працівники інституту, викладачі кафедри митної справи та товарознавства.

Метою заняття було ознайомлення студентів з основними новаціями при виконанні Україною критеріїв вступу в ЄС в митній сфері. В межах даної теми було розглянуто наступні питання: міжнародне застосування NCTS; особливості запровадження європейської моделі гарантування митних платежів в Україні; нова система авторизації та прийняття рішень митними органами; реінжиніринг програми АЕО в Україні та запровадження повної системи спрощень.

Лекція проходила у формі досить жвавого спілкування лектора зі слухачами. Зміни в попиті та професіях у митній сфері, загальні тренди змін професій, вплив митної євроінтеграції на тренди митних професій – актуальні проблеми сьогодення, які піднімала Оксана Ніканорова, зацікавили як студентів, так і викладачів. Питання, які ставилися лектору, ілюструють цю зацікавленість. Загалом задоволення від спілкування отримали обидві сторони.