22 березня 2023 року на продовження зустрічей із фахівцями-практиками, які стали вже доброю традицією, відбулася гостьова лекція на тему «Практичні аспекти сприяння захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні на прикладах Одеської митниці» для здобувачів освіти за освітніми програмами «Менеджмент митної справи» (магістерського та бакалаврського рівня) та «Товарознавство та експертиза в митній справі» (бакалаврського рівня).

Цього разу на запрошення кафедри митної справи та товарознавства завітав Артем Тищенко – начальник відділу сприяння захисту прав інтелектуальної власності Управління забезпечення митного контролю та оформлення Одеської митниці.

Фахівець розповів про практичні аспекти сприяння захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні на конкретних прикладах, виявлених Одеською митницею.

Сучасний дизайн та цікавий формат презентації, жвавий інтерес студентів до проблематики та великий досвід одного з найкращих спеціалістів Держмитслужби у цьому напряму визначили загальну атмосферу лекції.

Контрафактні та піратські товари, вимоги національного та міжнародного законодавства у сфері захисту прав інтелектуальної власності, торгові марки та бренди, особливості здійснення на практиці заходів щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності та навіть етичні аспекти захисту прав інтелектуальної власності - це далеко не повний перелік того, що вдалося обговорити під час занять.

Професійні поради Артема Тищенка безперечно стануть в нагоді здобувачам в їх майбутній дільності.