Останній день робочого тижня насичений приємними новинами! 07 червня 2024 року відбувся заключний етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 «Економіка», який проходив на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Свою наукову роботу «Напрямки розширення асортименту цукру вітчизняного виробництва», виконану під керівництвом доцента кафедри митної справи та товарознавства Чорної Тетяни, на Конкурс представив Левкович Микита, здобувач освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ННІ економічної безпеки та митної справи за ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі» (ТЕБ-20-1)

Приємно, що за результатами подвійного сліпого рецензування 103 студентських наукових робіт, поданих цього року на Конкурс, робота нашого студента увійшло до числа кращих і за рішенням журі відзначена дипломом ІІІ ступеня.

Радіємо, що наполеглива праця здобувачів освіти кафедри митної справи та товарознавства знаходить визнання не лише в стінах Університету, але й далеко за його межами. Щиро вітаємо та бажаємо особистих досягнень та нових звершень на науковій ниві!