19 березня 2024 року здобувачі освіти за бакалаврською програмою «Менеджмент митної справи» (група ММБ-20-1) разом із завідувачем кафедри митної справи та товарознавства Артуром Зубрицьким взяли участь в Дні відкритих дверей, люб’язно організованому компанією ПТ «Пентада Транс» у межах Договору про співпрацю з Державним податковим університетом.

Захід розпочав директор компанії ПТ «Пентада Транс» Вадим Жеребець, який висвітлив основні напрями діяльності, що реалізуються компанією, а також окреслив актуальні тенденції розвитку ринку митно-брокерських послуг.

В наступному блоці начальниця відділу логістики та гарантування Марія Носова та менеджер відділу логістики та фінансового гарантування, а також магістрант кафедри Дмитро Паращук ознайомили гостей з особливостями гарантування вантажів в національній системі та системі NCTS, а також розповіли про специфіку ведення ЗЕД в умовах повномасштабної війни.

Фінальна частина зустрічі була присвячена презентації власних розробок компанії ПТ «Пентада Транс» у сфері реалізації гарантійних заходів, а також обговоренню потреб ринку праці та необхідних навичок працівників у сфері ЗЕД.

Крім того, здобувачі кафедри мали нагоду поспілкуватися з менеджментом та працівниками ПТ «Пентада Транс» у невимушеній атмосфері за запашною кавою.

На завершення Дня відкритих дверей директор Вадим Жеребець запропонував здобувачам проходження практики в компанії ПТ «Пентада Транс» з можливістю подальшого працевлаштування.

Кафедра митної справи та товарознавства щиро дякує стейкхолдерам за організований на високому рівні захід та докладатиме зусиль для продовження плідної співпраці!