23 червня 2023 р. в рамках проекту Державного податкового університету для вступників та батьків «Літній Університет. Освітній простір майбутнього бакалавра» відбулася зустріч в онлайн-форматі майбутніх здобувачів sз науково-педагогічними працівниками кафедри кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи.

Завідувач кафедри, к.ю.н. Євген Колосовський звернув увагу абітурієнтів на основні вимоги для вступу та акцентував увагу на питаннях освітньої програми «Фінансові розслідування» спеціальності 081 «Право» та окреслив її унікальність. Зокрема, було зауважено, що освітньою програмою передбачено здійснення підготовки фахівців із захисту фінансових інтересів держави, виявлення та руйнування схем незаконної економічної діяльності, які володіють системою знань у галузі права та здатні кваліфіковано виконувати правозахисні, кримінальні процесуальні та оперативно-розшукові функції.

Доцент кафедри, к.е.н., доцент, судовий експерт Марина Рудая детально розповіла про основні вимоги до освітньої програми, зауважила на важливості залучення до викладання навчальних дисциплін фахівців-практиків, а також наголосила на можливостях майбутнього працевлаштування.

До дискусії також долучилася доцент кафедри, к.ю.н. Лілія Полуніна, яка ознайомила присутніх з особливостями цьогорічної вступної кампанії та наголосила, що під час навчання на даній освітній програмі викладання дисциплін реалізується за допомогою методів навчально-пізнавальної діяльності, проблемно-пошукових методів із використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

В обговоренні взяли участь майбутні студенти, які активно цікавилися вимогами до вступу.

Шановні вступники! Запрошуємо Вас до навчання за освітньою програмою «Фінансові розслідування» кафедри кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи!

Молодь обирає Державний податковий університет!

Будьте успішними разом з нами!