27.04.2023 року за сприяння директорки Науково-дослідного інституту Transjus Universitat de Barcelona prof. Dr. Cristina González Beilfuss та професорки кафедри кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету Ольги Тильчик, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів ОП «Фінансові розслідування» і науково-педагогічні працівники мали можливість відвідати гостьову лекцію Mónica Navarro-Michel, доцентки кафедри цивільного права Барселонського університету, відомою фахівчинею в галузі приватного права ЄС, яка є запрошеною дослідницею в Університеті Манчестера (2004), запрошеною професоркою у Південно-Східному університеті Нова у Флориді (2010), Автономному університеті Чилі (2016), KU Leuven (з 2014 до 2017).

Лекторка поділилася інформацією щодо питань відповідальності за якість продукції в Європейському Союзі, акцентувала увагу на основних тенденціях розвитку практики правозастосування у вищевказаній галузі відносин, а також вирішенні колізій національного законодавства та законодавства ЄЄ.

Спікерка також присвятила увагу практичній складовій – був запропонований інноваційний тематичний кейсовий аналіз із акцентом уваги на конкретні особливості змісту правових стандартів врегулювання деліктних відносин у галузі якості продукції, що викликало жвавий інтерес та дискусію у присутніх здобувачів та науково-педагогічних працівників.

Дякуємо спікерці за цікаву й інформативну лекцію та чекаємо нових зустрічей.