26 вересня 2023 року кафедрою кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи у форматі тренінгу проведено організаційне засідання наукового гуртка кафедри «ДЕТЕКТИВ» на тему: «Фінансові розслідування: поняття, зміст та особливості здійснення у військовий час».

Модератором тренінгу виступила к.ю.н., доцент, доцент кафедри Чигрина Галина Леонідівна. Запрошений гість заходу – Асадчев Юрій Ігорович (адвокат адвокатського об’єднання «LEXLIGA Law Firm»), який  поділився своїм практичним досвідом роботи в органах прокуратури, зокрема на посаді процесуального керуючого кримінальними провадженнями та розповів, яким чином йому, як адвокату, допомагає набутий досвід здійснення досудового розслідування та процесуального керівництва розслідуванням кримінальних правопорушень, вчинених у сфері господарської діяльності, а також відповів на питання здобувачів та модератора засідання.

Учасники тренінгу – здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти ОП «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» обговорили та затвердили план роботи наукового гуртка кафедри на 2023-2024 навчальний рік, погодили періодичність та організаційні питання щодо проведення засідань гуртка, а саме: щомісячно, у останній вівторок місяця у формі тренінгів, із залученням працівників ревізійних, оперативних, експертних та слідчих підрозділів (залежно від теми засідання). План роботи наукового гуртка додається.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до засідань-тренінгів наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» протягом навчального року.

План роботи наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» у 2023–2024 н.р.