01 жовтня 2024 р. буде проведено гостьову лекцію декана факультету післядипломної освіти Державного закладу «Луганський державний медичний університет» Коробка Ігоря Сергійовича на тему: “Роль судової медицини в практиці правоохоронних органів в умовах воєнного стану”

ННІ економічної безпеки та митної справи Державному податковому  університеті буде проведено гостьову лекцію деканом факультету «Луганського державного медичного університету»

Тема гостьової лекції: “Роль судової медицини в практиці правоохоронних органів в умовах воєнного стану”

Лекція відбудеться 01 жовтня 2024 р. о 15:30 год на онлайн-платформі Zoom  за посиланням

Запрошуємо викладачів та студентів Державного податкового, кому є цікавою дана тема, відвідати гостьову лекцію!

Запрошуються усі бажаючі!