За ініціативи кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи, відбудеться зустріч з експертами лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Під час науково-практичного семінару планується обговорити  особливості та порядок проведення судових економічних експертиз, пов’язаних з визначенням шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку зі збройною агресією російської федерації, а також упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності.

Захід відбудеться 11 жовтня 2024 р. об 11.00 год в ауд. 406 корпус D., також є можливість доєднатися  на онлайн-платформі Zoom за посиланням. Запрошуємо до обговорення науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, фахівців-практиків.