22 жовтня 2024 року студенти 4-го курсу, що навчаються за освітньою програмою «Фінансові розслідування», спеціальності 081 «Право» ННІ економічної безпеки та митної справи у рамках закріплення теоретичних знань з навчальної дисципліни «Кримінальне процесуальне право (м. 2 Судове провадження)» відвідали Ірпінський міський суд Київської області та взяли участь у судовому засіданні як вільні слухачі.

Студенти отримали нагоду побачити реалізацію норм процесуального права безпосередньо у судовому процесі під час здійснення судом правосуддя.

Такі відвідування суду, безумовно, мають позитивний вплив на формування та подальше професійне зростання майбутніх юристів. Крім того, це дає можливість здобувачам вищої освіти переконатись в правильності вибору майбутньої професії.