08 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність», а також науково-педагогічні працівники кафедри кримінальних розслідувань ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету взяли участь у науково-практичному семінарі на тему: «Практика застосування сучасних інструментів кримінального аналізу під час розслідування фінансових злочинів». Спікером заходу виступив старший аналітик департаменту аналізу інформації та управління ризиками Бюро економічної безпеки України, к.ю.н. Володимир Прасюк.

Під час заходу були обговорені нагальні питання діяльності Бюро економічної безпеки України в частині здійснення інформаційно-аналітичної діяльності. Володимир Маркович висвітлив основні аспекти застосування ризик-орієнтованого підходу до управління економічною безпекою України, етапи здійснення аналітичної діяльності, навів практичні кейси та шляхи їх розв’язання.

Особливу зацікавленість в учасників заходу викликала дискусія щодо питання процесуального статусу аналітика в кримінальному провадженні, використання OSINT та шляхів виявлення ймовірних зон ризиків в економіці України.

Учасники заходу дійшли висновку про необхідність продовження проведення науково-практичних семінарів такого формату у подальшому, оскільки завдання та мета, які ставилися на початку семінару були досягнуті.