5 жовтня 2023 р. відбувся лекторій к.е.н., доцента, судового експерта, доцента кафедри кримінальних розслідувань Рудої Марини Ігорівни на тему: «Економічна експертиза» за участю науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність». Під час проведення  лекторію спікерка детально розповіла та продемонструвала основні вимоги до змісту та структури процесуальних документів щодо призначення економічної експертизи, розкрила особливості написання висновку експерта-економіста, структуру і методику його складання. Мета лекторію була досягнута, завдання виконані.Мета лекторію була досягнута, завдання виконані.