20 вересня 2023 р. в рамках «Тижня академічної доброчесності в Державному податковому університеті» відбувся лекторій кафедри кримінальних розслідувань на тему «Дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти в Державному податковому університеті» за участю науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність».

Завідувач кафедри Колосовський Євген Юрійович звернув увагу присутніх на те, що основою сталого наукового розвитку закладів вищої освіти і дієвим інструментом забезпечення якості освіти є беззаперечне дотримання вимог академічної доброчесності та наголосив про важливість підписання декларацій про академічну доброчесність здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками Університету.

На засіданні лекторію доцент кафедри Рудая М.І. детально розповіла та наочно продемонструвала основні вимоги до питання дотримання академічної доброчесності, акцентувала увагу на засадах нормативно-правової бази, яка регламентує академічну доброчесність в Університеті, виокремила види потенційних порушень академічної доброчесності.

Мета лекторію була досягнута, завдання виконані.