15 березня 2024 відбулось відкриття нового року щодо співпраці між Державним податковим університетом та Університетом Барселони. Координатором співпраці між закладами вищої освіти виступила професор кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, доктор юридичних наук, професор, запрошений професор Університету Барселони Ольга Тильчик. Запрошеною спікеркою на заході була професорка з міжнародного публічного права, докторка наук, магістр Hautes Etudes Internationales Лаура Луїза Хуісі Санчо. Вона є визнаною фахівчинею в галузі права міжнародних організацій, авторкою багатьох праць із проблематики механізму правозастосування за участю наддержавних суб’єктів. Для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів ОП «Фінансові розслідування»  та "Правоохоронна діяльність", а також науково-педагогічних працівників цього разу професорка Лаура Луїза Хуісі Санчо запропонувала тему «Стати членом ЄС: чому, як і коли?». Лекція викликала жвавий інтерес для учасників заходу, була корисною для здобувачів.

Дякуємо нашим іноземним партнерам за всебічну підтримку та допомогу, а наша співпраця триває. У квітні 2024 року буде проведена наступна лекція професорами Університету Барселони! Слідкуйте за анонсами!