Кожна демократична держава проголошує захист прав споживачів як один із головних соціально-економічних напрямів суспільної діяльності держави та її інституцій.

Одним із фундаментальних постулатів сфери захисту прав споживачів, визначених міжнародними нормами та практикою, є свобода громадянина у виборі продукції і право споживача на її якість та на інформацію про неї.

23.03.2023 року за сприяння директора Науково-дослідного інституту Transjus Universitat de Barcelona prof. Dr. Cristina González Beilfuss та професора кафедри кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету Ольги Тильчик, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів ОП «Фінансові розслідування» і науково-педагогічні працівники мали можливість відвідати гостьову лекцію prof. Beatriz Añoveros Terradas «Захист споживачів у європейському міжнародному приватному праві».

Лектор поділилася інформацією щодо особливостей механізму захисту прав споживачів, передбаченого європейським міжнародним правом, що викликало жваву дискусію аудиторії.

Дякуємо спікеру за цікаву й інформативну лекцію та чекаємо нових зустрічей.