28 листопада 2023 року адвокатом, медіатором, головою комітету Національної асоціації адвокатів України з трудового права Вікторією Поліщук було проведено гостьову лекцію «Крадіжки на робочому місці» за участю науково-педагогічних працівників кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності та здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи.

Під час проведення заходу спікерка закцентувала свою увагу на питаннях порядку дій у разі виявлення крадіжок на робочому місці, наслідків для працівників, які вчинили крадіжку, особливостей звільнення працівників у зв’язку із втратою довіри та аналізі судової практики із вищезазначених питань.

Захід викликав жвавий інтерес та дискусію серед здобувачів та науково-педагогічних працівників.