28 квітня 2023 року завідувачем кафедри кримінальних розслідувань ННІ економічної безпеки та митної справи, к.ю.н. Колосовським Є.Ю. та куратором навчальної групи ПМПФ-22-1 Амеліною А.С. спільно із здобувачами навчальної групи ПМПФ-22-1 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю 081 «Право» ОПП «Фінансові розслідування» до річниці аварії на Чорнобильській АЕС було проведено відкриту виховну годину на тему: «Чорнобиль: біль і трагедія українського народу».

Здобувачі вищої освіти із особливою зацікавленістю слухали спогади викладача Ірпінського фахового коледжу економіки та права, лікаря-терапевта Ірини Володимирівни Добривечір, яка народилася та навчалася в м. Чорнобиль, а на момент аварії закінчувала навчання в Чорнобильському медичному училищі.

Під час проведення заходу акцентувалася увага на тому, що Чорнобильська катастрофа – це не лише велика трагедія, але й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Вічна шана загиблим…

Щира вдячність ліквідаторам!