31 березня 2023 року кафедрою кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи проведено науковий семінар на тему: «Пріоритетні напрями наукових досліджень у сфері юриспруденції».

Модератором зустрічі виступив завідувач кафедри кримінальних розслідувань, к.ю.н. Євген Колосовський, який окреслив основні напрями обговорення на науковому семінарі та виступив з доповіддю про використання інформаційних технологій для проведення занять із здобувачами вищої освіти.

З привітальним словом до учасників семінару звернулася директорка навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, к.ю.н, доцентка Олена Калганова, яка зазначила, що кожна країна у світі формує державну політику щодо розвитку наукової та науково-технічної сфери. Це виражається у підготовці законодавчих документів, які визначають пріоритетні вектори руху вченої діяльності.

В рамках наукового семінару обговорили проблеми та напрями вдосконалення процедури обрання суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад, зокрема професорка кафедри кримінальних розслідувань, к.ю.н., доцентка Тетяна Яцик, акцентувала увагу на основних змінах у законодавстві з даної тематики.

У доповіді доцентки кафедри кримінальних розслідувань, к.е.н., с.н.с., доцентки Марини Рудої було розглянуто питання щодо методологічних підходів до визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації у дослідженнях експертів.

У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри кримінальних розслідувань та понад 40 здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів ОП «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність», які під час обговорення обмінялися думками щодо проблематики представлених змістовних доповідей.