19 квітня 2023 року кафедрою кримінальних розслідувань проведено методичний семінар на тему: «Сучасні вимоги до змісту освітнього процесу» за участю науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти ОП «Фінансові розслідування» та ОП «Правоохоронна діяльність».

Завідувач кафедри, к.ю.н Євген Колосовський, звернув увагу викладачів кафедри на інформаційне наповнення курсів навчальних дисциплін та їх розміщення на платформі Moodle з врахуванням вимог наказу Державного податкового університету «Про введення в дію рішення Вченої ради та заходи щодо посилення контролю за застосуванням державної мови» від 14.04.2023 № 424.

Під час проведення семінару Колосовський Є., ознайомив присутніх та акцентував увагу на питаннях:

• методики написання курсових робіт з навчальних дисциплін кафедри кримінальних розслідувань;
  • наголосив на важливих складових академічної культури;
  • звернув увагу на нормативно-праву базу щодо академічної доброчесності, яка діє в Державному податковому університеті;
  • розкрив основні принципи академічної доброчесності;
  • виокремив види порушення академічної доброчесності та форми прояву академічного шахрайства.

На засіданні методичного семінару, доцент кафедри Марина Рудая, детально розповіла та наочно продемонструвала основні вимоги до освітньої програми  «Фінансові розслідування», зауважила на важливості залучення до викладання навчальних дисциплін в межах освітньої програми фахівців-практиків, та наголосила на тісній співпраці кафедри зі стейкхолдерами, які залучені до постійного оновлення змісту освітніх компонентів на основі наукових досягнень і сучасних практик.

У дискусіях, обговореннях взяли участь здобувачі вищої освіти, які активно цікавилися основними розділами освітньої програми «Фінансові розслідування». Мета науково-методичного семінару була досягнута, завдання виконані.