30 травня 2023 року кафедрою кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи проведено чергове засідання-тренінг наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» на тему:  «Міжнародне співробітництво у кримінальному провадженні» за участю здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність», а також НПП Інституту.

Модератором заходу виступив к.ю.н., завідувач кафедри Євген Колосовський.

До участі у засіданні, як спікер, була запрошена Барцицька Ірина – начальник відділу міжнародно-правового співробітництва прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, яка поділилася досвідом міжнародного співробітництва у кримінальному провадженні, зокрема порядком екстрадиції осіб, які вчинили кримінальні правопорушення.

За підсумками засідання було прийнято рішення щодо продовження проведення засідань гуртка у формі тренінгів, залучаючи, як експертів, працівників практичних підрозділів (відповідно до тематики тренінгу).

Запрошуємо усіх бажаючих: здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, науково-педагогічних працівників, практичних співробітників, коло наукових інтересів, яких пов’язане зі сферою здійснення фінансових розслідувань, приєднуватися до засідань-тренінгів наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» кафедри кримінальних розслідувань протягом навчального року. Засідання проводяться кожного останнього вівторка місяця о 15.00 на платформі «ZOOM».