28 лютого 2023 р. кафедрою кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, проведено чергове засідання наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» на тему: «Адвокат у кримінальному провадженні: вітчизняний та зарубіжний досвід» зі здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами "Фінансові розслідування" та "Правоохоронна діяльність".

Модераторами заходу виступили к.ю.н., доцент, професор кафедри Чигрина Галина Леонідівна та к.ю.н., доцент кафедри Полуніна Лілія Валентинівна.

До участі у заході був запрошений Мірошников Євген Михайлович – адвокат адвокатського об'єднання «САЄНКО ХАРЕНКО», випускник 2013 року Факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету ДПС України, який поділився власним досвідом роботи на посаді слідчого податкової міліції та розповів, яким чином йому допомагає набутий досвід здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених у сфері господарської діяльності, зокрема у сфері оподаткування та незаконного обігу підакцизних товарів у теперішній роботі адвоката. Євген Михайлович відповів на численні питання здобувачів та викладачів кафедри. За підсумками засідання було прийнято рішення про необхідність подальшої співпраці з випускниками Університету.

Запрошуємо усіх бажаючих: здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, викладачів та юристів-практиків, коло наукових інтересів, яких пов’язане зі сферою здійснення фінансових розслідувань, приєднуватися до засідань-тренінгів наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» кафедри кримінальних розслідувань протягом навчального року. Засідання проводяться кожного останнього вівторка місяця о 15.00 на платформі «ZOOM».