29 січня 2024 р. завідувач кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Євген Колосовський з метою здійснення профорієнтаційного інформування учнів завітав до загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівської ОТГ Хмельницької області.

Євген Юрійович ознайомив майбутніх вступників зі спеціальностями та освітніми програми,  за якими здійснюється підготовка в Державному податковому університеті, умовами та перевагами навчання, особливостями вступу в 2024 році та запросив учнів завітати до навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи на День відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого 2024 року з метою безпосереднього знайомства з нашим університетом.

Запрошуємо шановних вступників та їх батьків наочно переконатись, що Державний податковий університет має усі можливості для здійснення професійного зростання: сучасні освітні програми, досвідчені викладачі, конкурентоздатність та нові можливості.

Все буде Україна! Все буде Державний податковий університет!