17 жовтня 2024 року науково-педагогічними працівниками кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності за участю працівника відділу профорієнтації, практики та кар‘єрного розвитку було проведено просвітницько-профорієнтаційні заходи у загальноосвітніх закладах середньої освіти Фастівської територіальної громади Київської області.

Лариса Мілімко та Юлія Лимаренко познайомили школярів 10-11 класів Фастівського академічного ліцею № 1, Фастівського академічного ліцею № 2 та Малоснітинського академічного ліцею з основами фінансової грамотності.

Науково-педагогічними працівниками було акцентовано увагу здобувачів середньої освіти на важливості ощадливого та розумного розпорядження коштами та матеріальними активами. Також всі учасники зустрічі прийняли активну участь у вікторині, присвяченій фінансово-економічні тематиці.

Майбутнім випускникам було проведено відео-екскурсію стінами Державного податкового університету та ознайомлено із матеріально-технічною базою, за допомогою якої здійснюється організація освітнього процесу.