НПП кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи та викладач кафедри психології, педагогіки та суспільних дисциплін Факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації 24 жовтня 2024 року відвідали загальноосвітні заклади Білогородської територіальної громади.

Лариса Мілімко, Юлія Лимаренко та Володимир Хоменко провели пізнавальні лекції для учнів 11 класів Святопетрівського академічного ліцею та Білогородського академічного ліцею № 2.

Здобувачам середньої освіти розповіли про важливість підтримання ментального здоров’я, ознайомили із найбільш розповсюдженими діагнозами та правилами піклування про свій психологічний та психічний стан в умовах сьогодення.

Також учнів познайомили з практичними аспектами фінансової грамотності, реальними механізмами формування заощаджень та примноження капіталу, провели відео-екскурсію стінами Державного податкового університету та в рамках проведення вікторини продемонстрували захисні знаки, які допомагають ідентифікувати справжні та підроблені банкноти.