30 травня 2024 р. НПП кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності разом зі здобувачами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які навчаються за ОП «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» було проведено обговорення проектів освітніх програм, що були оновлені відповідно до вимог нормативної та регламентної документації, яка регулює питання освітнього процесу в Державному податковому університеті, а також відгуків стейкхолдерів та здобувачів вищої освіти. Гаранти освітніх програм – к.ю.н., доцент, доцент кафедри Яцик Т.П. (ОП «Фінансові розслідування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти), к.ю.н., доцент, доцент кафедри Калганова О.А. (ОП «Фінансові розслідування» другого (магістерського) рівня вищої освіти), к.ю.н., доцент, завідувач кафедри Колосовський Є.Ю. (ОП «Правоохоронна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти) представили присутнім на заході проекти вищевказаних освітніх програм, закцентували свою увагу на запропонованих змінах, які були відображені у частині оновлення переліку освітніх компонент, що плануються до вивчення здобувачами вищої освіти та відповіли на питання учасників заходу. Також слід наголосити, що гаранти освітніх програм доповіли основні положення рецензій, які були отримані від стейкхолдерів та вказали, яким чином були опрацьовані, надані у рецензіях, зауваження та пропозиції до освітніх програм.

Атмосфера зустрічі, яка відбувалась у форматі конструктивної дискусії сприяла досягненню результатів, що були відображені у підсумках голосування після завершення обговорення. Так, здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри підтримали запропоновані зміни та прийняли рішення клопотати про розгляд проектів освітніх програм, що реалізуються на кафедрі перед Вченою радою навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи.