Науково-педагогічні працівники кафедри  кримінального судочинства та аналітичної діяльності Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи завідувач кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності Колосовський Є.Ю., старший викладач кафедри  кримінального судочинства та аналітичної діяльності Лимаренко Ю.С., долучилися до публічної дискусії «Документи політики в законодавчому процесі: законодавство і практика Шотландії».

Учасники заходу мали змогу ознайомитися із конкретними зразковими прикладами затвердження документів публічної політики, які мають місце у досвіді Шотландії, котрі були представлені Стівеном МакҐреґором (керівник Офісу парламентаризму та законодавства Уряду Шотландії) та Ґрейґом Вокером (колишній керівник команди з розробки закону Шотландії про судово-медичну експертизу).

На основі презентаційних матеріалів «Документи публічної політики: бачення для України (на прикладі зелених і білих книг)» учасникам заходу була надана можливість обговорити виклики та завдання, пов’язані із впровадженням інституту документів політики в Україні.

Щиро дякуємо Дослідницька служба Верховної Ради України, Програма USAID «Рада: наступне покоління» за організацію надзвичайно цікавого заходу та плідну дискусію!