15.10.2024 р. на кафедрі кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ  економічної безпеки та митної справи ДПУ було проведено науково-методичний семінар у рамках виконання ініціативної НДР на тему: «Організаційно-правові, інформаційно-аналітичні та оперативно-розшукові засади забезпечення економічної безпеки держави».

Зі вступним словом до учасників звернулись завідувач кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності, к.ю.н., доцент Калганова О.А. та доцент кафедри, к.ю.н., доцент Амеліна А.С.

До дискусії також долучилися науково-педагогічні працівники кафедри. Науковий семінар є формою колективного, робочого обговорення відповідної інформації для формування компетенцій учасниками семінару, генерації нових знань, методів та оптимізації взаємодії між науково-педагогічними працівниками кафедри та здобувачами вищої освіти.