На кафедрі кримінального судочинства та аналітичної діяльності відбулось обговорення освітньо-професійних програм: «Правоохоронна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти та «Фінансові розслідування» другого (магістерського) рівня вищої освіти, які реалізується в Державному податковому університеті в ННІ економічної безпеки та митної справи.

У обговоренні взяли участь здобувачі вищої освіти, які навчаються на цих освітніх програмах.

Активну участь в обговоренні взяли участь здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Правоохоронна діяльність» та ОП «Фінансові розслідування»: Тарасюк Карина, Кожухар Максим, Король Дмитро, Скибчук Михайло, Ревера Анастасія, Микитенко Вікторія, Якубівська Юлія.

Модераторами заходу виступили гарант галузі знань 081 «Право», спеціальності «081 «Право» ОП «Фінансові розслідування» Калганова О.А. та гарант галузі знань 026 «Цивільна безпека», спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність» Амеліна А.С.