30 вересня 2024 року в рамках «Тижня академічної доброчесності в Державному податковому університеті» на кафедрі кримінального судочинства та аналітичної діяльності відбувся методичний семінар «Академічна доброчесність здобувачів вищої освіти» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» освітньо-професійної програми «Фінансові розслідування».

Актуальними для обговорення стали питання академічної доброчесності в освітньому процесі та наукових дослідженнях; види потенційних порушень академічної доброчесності згідно із законом України «Про освіту»; притягнення до академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності тощо.

Під час проведення методичного семінару доцент кафедри Олена Калганова звернула увагу присутніх на те, що основою сталого наукового розвитку закладів вищої освіти і дієвим інструментом забезпечення якості освіти є беззаперечне дотримання вимог академічної доброчесності.

Мета методичного семінару досягнута.