Науково-педагогічні працівники кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи активно долучаються до проведення заходів в рамках «Тижня доброчесності» у Державному податковому університеті. Старший викладач кафедри Лимаренко Ю. С. провела лекторій на тему: «Академічна доброчесність у вищій освіті», під час якого здобувачі вищої освіти дізналися, яким чином студентство може дотримуватися аспектів доброчесності як в університетській спільноті, так і у повсякденному житті.

Студенти жваво доєднувалися до дискусії та отримали поради, які допоможуть їм в розбудові доброчесного академічного суспільства. З метою дотримання етичних норм та доброчесних постулатів в освітньому процесі, під час проведення заходу, з кожним здобувачем було підписано Декларацію доброчесності.