Кафедрою кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету завершено атестацію здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, які навчались за освітньо-професійною програмою «Фінансові розслідування».

Здобувачі продемонстрували високий рівень підготовки та отриманих знань, що було підтверджено членами екзаменаційної комісії.

Шановні колеги, ми вітаємо вас з успішною здачею екзамену і бажаємо подальших успіхів та великих досягнень! Впевнені, що з вашим потенціалом, ви зможете підкорити найзаповітніші професійні вершини. Запрошуємо вас до навчання на другому (магістерському) рівні ОП кафедри. ННІ економічної безпеки та митної справи, кафедра кримінального судочинства та аналітичної діяльності пишається своїми випускниками!