03 жовтня 2024 р. за сприяння кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності на базі ННІ економічної безпеки та митної справи було проведено гостьову лекцію юристкою, сертифікованою комплаєнс спеціалісткою, експерткою з цифрової безпеки Цензартович Агнешкою (Республіка Польща).

Пані Агнешка представила науково-педагогічним працівникам інституту та здобувачам бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти освітніх програм «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» своє дослідження на тему: «Використання методів OSINT та цифрових доказів у розслідуванні легалізації (відмиванні) злочинних доходів».

Під час лекції підіймались актуальні питання, пов’язані із методами пошуку фактичних даних про злочинні економічні схеми, джерелами інформації, які є у відкритому доступі, необхідністю та можливими варіантами перевірки бізнес партнерів. Також було розкрито шляхи захисту власних цифрових даних, які використовуються злочинцями.

Дякуємо спікерці та всім присутнім за жваву дискусію та цікаві питання з приводу заявленої теми.