07 жовтня 2024 року на кафедрі кримінального судочинства та аналітичної діяльності Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи відбулась гостьова лекція доктора філософії у галузі міжнародного права, доцента кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Державного торговельно-економічного університету Тамари Кортукової на тему: «Шлях України до ЄС: що зроблено і що залишається ще попереду?».

Порушені під час гостьової лекції проблеми становлять особливу актуальність для України в умовах сьогодення. Окрему увагу доповідачка приділила питанням перспектив вступу України до Європейського Союзу та викликів з якими стикається нині Україна на цьому шляху.

Зустріч, що відбулася, характеризувалася насиченістю та інформативністю і викликала інтерес у слухачів – здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освітньо-професійних програм «Фінансові розслідування» і «Правоохоронна діяльність», а також науково-педагогічних працівників кафедри.