1 листопада 2023 року кафедрою кримінальних розслідувань ННІ економічної безпеки та митної справи було проведено науково-практичний семінар «Особливості проведення обшуків та оглядів детективами БЕБ в умовах воєнного стану» за участю науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність».

Спікером даного заходу виступив Мовчан Віталій Володимирович –­ т.в.о. заступника керівника підрозділу Територіального управління БЕБ в Одеській області.

Під час проведення заходу спікер закцентував свою увагу на питаннях організації проведення оглядів і обшуків в умовах воєнного стану, особливостях тактики проведення обшуків та оглядів, збиранні доказів під час проведення вищевказаних слідчих дій, використанні детективами БЕБ криміналістичних методик щодо порядку розслідування кримінальних проваджень, зокрема проведення процесуальних дій.

Захід викликав жвавий інтерес та дискусію серед учасників науково-практичного семінару.