30 вересня 2024 року на кафедрі кримінального судочинства та аналітичної діяльності проведено вебінар на тему: «Академічна доброчесність у вищій освіті: на прикладі виконання курсової роботи».

Обговорення основних вимог для здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів вищої освіти провела доцент кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності, к.е.н., с.н.с., доцентка Марина Рудая.

Зокрема розглянули діючу нормативно-правову базу щодо академічної доброчесності у Державному податковому університеті. Обговорили загальні положення про академічну доброчесність, Кодекс честі та корпоративної етики, визначили основні види можливих порушень академічної доброчесності та основні етичні норми написання наукового дослідження. Учасники ознайомились з основними вимогами до написання курсової роботи та стандартами і процедурами дотримання академічної доброчесності, а також механізмом проходження перевірки на плагіат. Мета вебінару була досягнута, завдання виконані.