06 квітня 2023 року відбувся День гостинності кафедри кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, тематика якого була присвячена вибору освітньо-професійних програм для навчання: «Фінансові розслідування» (спеціальність 081 «Право») та  «Правоохоронна діяльність» (спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність»).

Зі вступним словом до гостей звернулась директор ННІ економічної безпеки та митної справи Олена Калганова. Під час зустрічі було обговорено широке коло питань, пов’язаних з професіями юриста та правоохоронця, зокрема завідувач кафедри кримінальних розслідувань Євген Колосовський акцентував увагу на освітній, науковій та інших складових діяльності кафедри, а також висвітлив питання формування навичок, якими повинні володіти фахівці в галузях юриспруденції та правоохоронної діяльності, переваги та недоліки в їх роботі, затребуваність на ринку праці та рівень заробітної плати. Також присутні почули виступ гаранта магістерської освітньої програми «Правоохоронна діяльність» (спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність»), д.ю.н., професора, професора кафедри кримінальних розслідувань Дмитра Мулявки та здобувачів вищої освіти, які навчаються на ОПП кафедри. Відповідальний секретар Приймальної комісії Державного податкового університету Альона Мілевська розповіла про особливості вступної компанії до закладів вищої освіти у 2023 році. Дякуємо всім учасникам заходу і сподіваємося на нові зустрічі з вами, зокрема як здобувачами наших бакалаврських та магістерських освітніх програм!