27 березня 2024 року за сприяння кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету було проведено гостьову лекцію кандидаткою юридичних наук, старшою науковою співробітницею відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса, асистенткою кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Клепкою Дар'єю.

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» у Державному податковому університеті ознайомились з актуальними питаннями оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого, дізнавача та прокурора під час досудового розслідування. Також спікерка розкрила особливості закріплення предмету оскарження під час досудового розслідування, оскарження повідомлення про підозру, недотримання розумних строків досудового розслідування, зазначила наслідки скасування повідомлення про підозру слідчим суддею.

Дякуємо пані Дар‘ї за цікаву та змістовну лекцію, наповнену практичними прикладами та ґрунтовною теоретичною базою. Сподіваємось, що це лише початок плідної та тривалої співпраці!