ННІ економічної безпеки та митної справи Державному податковому  університеті буде проведено гостьову лекцію кандидаткою юридичних наук, старшою науковою співробітницею відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса, асистенткою кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Клепкою Дар'єю Ігорівною.

Тема гостьової лекції: «Проблемні питання оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування»

Лекція відбудеться 27 березня 2024 р. о 10.00 год на онлайн-платформі Zoom за посиланням.

Запрошуємо викладачів та студентів Державного податкового, кому є цікавою дана тема, відвідати гостьову лекцію!

Запрошуються усі бажаючі!