26 березня 2024 р. на кафедрі кримінального судочинства та аналітичної діяльності навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи у режимі відео конференції проведено круглий стіл на тему «Актуальні питання судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України», за участі науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами «Фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» у Державному податковому університеті, а також експертів лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

З привітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри Колосовський Євген та подякував експертам і учасникам за можливість змістовного обговорення заявленої тематики. В рамках круглого столу обговорили питання щодо підтвердження розміру збитків (упущеної вигоди) підприємства через неможливість провадження господарської діяльності внаслідок збройної агресії та фактичного вторгнення військ російської федерації.

Зокрема, доцент кафедри Рудая Марина акцентувала увагу на основних аналітичних оцінках, сумарному обсягу документованих прямих збитків, завданих житловим та комерційним об'єктам нерухомості, а також іншим елементам інфраструктури внаслідок воєнних дій, ініційованих російською федерацією проти України.

За результатами проведення круглого столу учасники ухвалили резолюцію щодо обміну практичним досвідом та продовженні практики проведення подібних заходів з метою систематизації знань здобувачів вищої освіти про судово-експертну діяльність.