25 квітня 2023 р. кафедрою кримінальних розслідувань Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, проведено чергове засідання-тренінг наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» на тему:  «Незаконні дії з фінансовими ресурсами – методологія проведення допитів» за участі здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, які навчаються за освітніми програмами "Фінансові розслідування" та "Правоохоронна діяльність", а також НПП інституту.

Модераторами заходу виступили к.ю.н., доцент, професор кафедри Чигрина Галина Леонідівна та к.ю.н., доцент кафедри Полуніна Лілія Валентинівна.

До участі у засіданні, як спікер була запрошена Апанович Ольга Вікторівна, адвокат, заступник начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, яка розповіла про особливості надання безоплатної правової допомоги адвокатами центру, зокрема, у період воєнного стану в Україні. Спікер також поділилася власним досвідом надання правової допомоги громадянам України, вказала на проблеми, які виникають у адвокатів при виконанні своїх обов’язків, зокрема, під час участі у допитах учасників кримінальних проваджень в ході досудового розслідування кримінальних правопорушень, у кримінальному судочинстві та відповіла на запитання учасників засідання.

Перед закінченням засідання здобувачі вищої освіти, спікер та НПП інституту, з ностальгічними відчуттям переглянули кадри фільму, який був створений курсантами Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, як індивідуальна робота у 2014 році під назвою «Допит», який став переможцем у номінації «Краща індивідуальна робота» за навчальною дисципліною «Досудове розслідування фінансових правопорушень».

За підсумками засідання було прийнято рішення: продовжувати проводити засідання гуртка у формі тренінгів, залучаючи, як експертів працівників практичних підрозділів (відповідно до тематики тренінгу).

Запрошуємо усіх бажаючих: здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, викладачів, юристів та економістів-практиків, коло наукових інтересів, яких пов’язане зі сферою здійснення фінансових розслідувань, приєднуватися до засідань-тренінгів наукового гуртка «ДЕТЕКТИВ» кафедри кримінальних розслідувань протягом навчального року. Засідання проводяться кожного останнього вівторка місяця о 15.00 на платформі «ZOOM».