22 березня 2024 року делегація Державного податкового університету у складі: директора ННІ економічної безпеки та митної справи Прокопенко Валерії Юріївни, завідувача кафедри економіки та економічної безпеки Ткаченка С.О. та науково-педагогічних працівників кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності завідувача кафедри  Колосовського Є.Ю. (Yevhen Kolosovskyi), старшого викладача кафедри Лимаренко Ю.С.(Yuliya Limarenko) прийняли участь у семінарі з питань запобігання та протидії корупції, організованого Бюро економічної безпеки спільно з EUAM Ukraine.

Учасники семінару ознайомилися із актуальними питаннями декларування та фінансового контролю, застосування соціальних норм у превентивних антикорупційних стратегіях, дізналися особливості врегулювання конфлікту інтересів та захисту викривачів корупції.

Спікерами заходу виступили представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, фахівці Національного агентства з питань запобігання корупції та Державного податкового університету.

Дякуємо організаторам за можливість прийняти участь у надзвичайно цікавому заході, а спікерам та учасникам семінару за продуктивну дискусію!