21 березня 2024 року кафедрою кримінального судочинства та аналітичної діяльності проведено методичний семінар «Сучасні вимоги до освітнього процесу в закладі вищої освіти».

На обговорення винесені найбільш актуальні проблеми в освітньому процесі в умовах сьогодення: використання штучного інтелекту та інформаційно-комунікаційних технологій, організація індивідуальної роботи із здобувачами вищої освіти, проблеми адаптації освітнього процесу в умовах воєнного стану, в тому числі проведення акредитації та антикорупційний комплаєнс.

У обговоренні взяли участь представники провідних закладів вищої освіти: Кузьменко Оксана Володимирівна, д.ю.н., професор, завідувач кафедри публічного та міжнародного права, заступник директора юридичного інституту з наукової роботи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Нецька Любов Степанівна, к.ю.н., доцент, завідувач кафедри господарського, повітряного та космічного права Юридичного факультету Національного авіаційного університету; Похиленко Ірина Сергіївна, к.ю.н., доцент, доцент кафедри політичних наук і права Київського національного університету будівництва і архітектури; Щербина Богдан Сергійович, к.ю.н., доцент, асистент кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також викладачі кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності – завідувач кафедри Колосовський Євген Юрійович, та доцент кафедри Мілімко Лариса Василівна.

Всі учасники були єдиної думки, що нині не найкращі часи для організації якісного освітнього процесу, що пов’язано, перш за все, із загрозами з боку агресора. Однак, самовіддана праця і здатність вміти адаптуватися до різних умов, дає можливість здійснювати якісну підготовку здобувачів вищої освіти.