20.03.2024 р. кафедрою кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету було проведено науково-методичний семінар у рамках виконання ініціативної кафедральної НДР на тему: «Економічна безпека України: сучасний стан правового регулювання та перспективи розвитку». Зі вступним словом до учасників звернулись завідувач кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності, к.ю.н. Колосовський Є. Ю. та доцент кафедри, к.ю.н., доцент Амеліна А.С. До дискусії також долучилися науково-педагогічні працівники кафедри.Науковий семінар є формою колективного, робочого обговорення відповідної інформації для формування компетенцій учасниками семінару, генерації нових знань, методів та оптимізації взаємодії між науково-педагогічними працівниками кафедри та здобувачами вищої освіти.

Основними завданнями наукового семінару було визначено колективне обговорення та відпрацювання рекомендацій і пропозицій щодо розгляду результатів виконання етапів науково-дослідної роботи, написання наукових праць: монографій, статей, наукових доповідей за темою НДР тощо, ознайомлення із актуальними напрямами наукових досліджень.