15.02.2024 р. куратором навчальних груп ПМПФ-22-1 та ПМПФ-22-2 ННІ економічної безпеки та митної справи Амеліною А.С. було проведено виховну годину куратора з відвідуванням Музею  ДПУ. На здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП «Фінансові розслідування» чекала розповідь про Музей, а саме науково-дослідний та культурно-освітній заклад, створений для вивчення, збереження, використання та популяризації музейних предметів та музейних колекцій з науковою та освітньою метою, залучення громадян до надбань національної та світової культурної спадщини.

Екскурсія сприяла поглибленню знань учнів про історію Університету, зокрема керівного та викладацького складу, структурних підрозділів, співробітників та випускників, які зробили свій внесок у його розбудову. Крім того, здобувачі мали можливість ознайомитися з музейними композиціями та отримали відчуття важливості правової освіти та її впливу на подальший  життєвий професійний шлях.